Wczasy nad Bałtykiem 1990zł

Kategoria: Aktualne

Data wyjazdu: Do uzgodnienia

Termin wyjazdu:15-25.06.2022


Wczasy nad Bałtykiem z dojazdem autokarem
Darłówko Wschodnie - nowoczesny ośrodek Kama


Cena obejmuje:
- 10 noclegów w wygodnych pokojach 2,3,4 os. z łazienkami i TV,
- wyżywienie 3 x dziennie typ bufet, suchy prowiant na drogę powrotną,
- wieczorek taneczny, ognisko z pieczeniem kiełbasek,
- zwiedzanie Darłowa i Darłówka z przewodnikiem (wstępy płatne dodatkowo),
- transport autokarem turystycznym - klimatyzacja, siedzenia regulowane,
- opiekę rezydenta,
- ubezpieczenie NNW (10 000 PLN), opłatę klimatyczną.


Program ramowy wczasów:
15.06.2022 - wyjazd z Bielska-Białej o godz. 6.00 Dolna Płyta Dworca PKS, ze Skoczowa o 6.20 Stare targowisko, przejazd z postojami nad morze na godziny wieczorne, kolacja i zakwaterowanie.
16.06 - 24.06.2022 - śniadania, obiady, kolacje, ognisko z pieczeniem kiełbasek, wieczorek taneczny , spacery po plaży, zajęcia integracyjne.
25.06.2022 - wykwaterowanie, śniadanie, suchy prowiant , wyjazd w drogę powrotną po śniadaniu, planowany przyjazd do Skoczowa i Bielska-Białej w późnych godzinach wieczornych.


 Zakwaterowanie - Ośrodek wczasowy KAMA - nowy i nowoczesny ośrodek o wysokim standardzie usług, 3-piętrowy, położony w Darłówku Wschodnim, 300m od plaży w linii prostej, blisko centrum Darłówka Wschodniego i rozsuwanego mostu łączącego z Darłówkiem Zachodnim, liczne sklepy, restauracje.
Ośrodek posiada dużą, nowoczesną jadalnię, recepcję, windę, teren jest ogrodzony i monitorowany, z zewnętrzną siłownią, grillem i miejscem na ognisko.
Pokoje 2,3,4 osobowe z łazienką, wyposażone w nowoczesne meble, TV, parawan, 2 leżaki, 1 ręcznik/osobę, pokoje z balkonem lub loggią ze stolikiem i krzesełkami. Więcej na : http://www.baltyk.mielno.ta.pl/kama/


ZAPRASZAMY!